Google Adwords Reklam

Arama motoru reklamları, online olarak yayınlanan reklamlarda ilk sırada yer almaktadır. Google, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de arama motoru üzerinden yayınlanan reklamlar da en büyük paya sahiptir. Google sağladığı altyapı, hizmetleri, kullanımdaki kolaylıklar ve yılların getirdiği alışkanlık ile insanlar çoğu işlemlerini Google üzerinden yaptığı aramalar sonucunda gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda reklamlarda hayati önem taşıyan Google Adwords , işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Her sektörden reklam verebileceğiniz bir mecra olan Google Adwords, sosyal medya reklamları ile birlikte en çok bütçe ayrılan reklam alanlarına sahiptir. Sosyal medyadan farklı olarak Google’ın reklam kriterleri, analizleri daha fazla olduğundan takibi daha zordur. Kriterleri bilindiği üzere Google’ın mantığında kusursuza yakın olmalıdır. Sitenizin açılış hızından, içinde bulunan içeriklere, responsive görünümüne bunların kesinlikle standartlara uygun olması şarttır. Aksi halde uyarılar ile sitenizin kalitesi düşmekle kalmaz, reklam maliyetlerinizde maksimum düzeye çıkar. Bu da işletmelerin karşılaşmak isteyeceği son noktalardan biri diyebiliriz.

Sistemin ana mantığı anahtar kelime için verilen teklif tutarları, kalite puanı sizin reklamlarda olan sıralamanızı belirliyor. Çeşitli analizlerin ardından bileşenlerin siteniz ile optimizasyonu yapılarak reklamlar verilmeye başlanıyor. Bu işlemler bütününü bu konuda uzun süre boyunca mesai harcamış Lim Creative ekibi sizin yerinize gerçekleştirerek takibini sağlıyor, maliyeti düşürüp maksimum verime ulaştırıyor. Bu aşamalar sırasında düzenli raporlama yaparak sürece sizinde hakim olmanızı sağlıyoruz.. Siz de bu hizmetimizden yararlanarak Google Adwords Reklam alanında başarı sağlayın.