2021 Web Sitesi Önerileri

Web sitesi dijital çağda olmazsa olmazlardandır. 2021 yılında pandemi ile birlikte internete alışkanlık seviyesi daha da arttı. İşte 2021 web sitesi önerileri.

Birçok küçük işletme sahibinin aklında bu soru var. Dijital pazarlama, sosyal medya veya web sitesi tasarımı ile uğraşan herkes bu soruyu birçok kez alıyor.
Ve temel olarak, "küçük işletme" terimini kullanmamızın nedeni, kârlı ve büyük bir şirket olmaya geçişte sosyal güvenilirliğin hayati bir rol oynamasıdır. Ve bir web sitesine sahip olmak, sosyal güvenilirliğin hayati kaynaklarından biridir.


İyi bir web sitesiyle birlikte gelen birçok başka şey de var. Bu nedenle, hedef kitlenizden daha fazla trafik ve satış çekmekle ilgileniyorsanız, bu listenin sonuna kadar kalın.
Geri kalanınız için! Lütfen gelecek yıl arkadaşlarınızın işletme web sitelerinin yardımıyla bir servet dönüştürdüğünü gördüğünüzde tekrar gelin.


Neden Bir Web Sitesine İhtiyacınız Var?


Basit cevap, web siteleri iş, satış, potansiyel müşteri oluşturmanıza ve ayrıca marka değerinizi artırmanıza yardımcı olabilir . Müşterilerin nezdinde güvenilirliğin artmasına yardımcı olur ve işletmelerin hizmetlerini hedef kitleye göstermesine yardımcı olur.
İşletmeniz, hiç kimse işletmenizle ilgili soruları yanıtlamak için aramaları seçmeden saat 18: 00'de kapanabilir. Bununla birlikte, web siteniz, işletmenizi tanıtmak ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize tanıtmak için yılın 365 günü 7/24 yayında olacaktır.

Bir İşletme Web Sitesine Sahip Olmak İçin En Önemli 7 Neden


Tüketicilerin % 40'ı çevrimiçi varlığı olmayan bir işletmeye güvenmiyor!
Web siteniz, pazarlama varlığınızdır çünkü modern bir dünyada yaşıyoruz. Avustralyalılar her hafta çevrimiçi olarak ortalama 23 saatten fazla ve mobil cihazlarına günde en fazla beş saat ayırmaktadır.

Bir şey hakkında düşünmek ve bir işletme hakkında araştırma yapmak için çok fazla zamana sahip olan insanlar, çoğu durumda bir web sitesi olmayan işletmeleri yeterince güvenilir bulamıyorlar.


Web sitesi Geri Dönüşü artırır


Dijital dönüşüm çağında, WordPress.com gibi ücretsiz bir yazılım kullanarak bir web sitesi oluşturmak çok para değil, ancak size daha fazla patlama sağlıyor. Çok fazla yatırım yapmadan arama motoru için optimize edilmiş bir platformda gelecekte binlerce müşteri bulacaksınız.

Hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmak için daha geniş bir kitle pazarına girmenizi sağlayacaktır. Web sitesinin kalitesi, genellikle içinde bulunduğunuz sektörden bağımsız olarak satın alma kararlarını ve alışverişi etkiler.

Web sitesi işletmelere güvenilirlik katar


Müşterilerinize işi ciddiye aldığınızı göstermek istiyorsanız, profesyonel bir web sitesine yatırım yapmak en iyisidir. Mobil kullanıcıların % 50'sinden fazlasının akıllı telefonlarına göz atarak yeni bir işletmeyi hedef olarak belirlediği bir çağda, web sitesi oluşturmamak itibarınıza zarar verecektir.

Bir ankete göre, internet tüketicilerinin % 75'i bir kuruluşu web sitesi tasarımına göre yargılamayı kabul ediyor. Sonunda, insanlar güvenebilecekleri bir işletmeye yatırım yapabilir ve web sitesi bu bağlantının temel taşıdır.
 

İyi bir web sitesi, arama sonuçlarında büyük markalara karşı kazanabilir

Bir web sitesinin size sektörünüzdeki devlerle rekabet etmek için iyi bir fırsat sunduğunun farkında mısınız? Optimize edilmiş bir web sitesi tasarlarken, daha yüksek ve doğru anda doğru yerde olmalıdır.

Doğru anahtar kelimeler için optimize etmek, web sitenize gelen trafiği artıracak ve normalde SEO dediğimiz analiz, geri bildirim ve incelemelerle başlayan müşteri yolunuzu etkileyecektir. Sektörü tehdit edebilecek birçok fırsattan biri, arama sonuçları listesinde lider bir rol almaktır. Bu nedenle, çevrimiçi görünürlüğe hakim değilseniz, müşterilere sizden büyük markaları satın almaları için nedenler sunmuyorsunuz.


Tekliflerinizi ve indirimlerinizi sergileyin


Hedef kitlenin markanızla ilk temasının bir web sitesi olduğu bir kez daha vurgulanamaz. İşinizi nasıl yürüteceğinizden kesinlikle siz sorumlusunuz. Ek olarak, anlaşmalarınızdaki işlevleri görüntüleyebilir, aynı zamanda kısa video dersleri veya indirmek için PDF kılavuzları da ekleyebilirsiniz.

Ayrıca promosyonlarınızı, derecelendirmelerinizi ve ziyaretçilerinizin rahatsızlığını giderecek tüm özellikleri vurgulayacaksınız. Bu, tüketicilerin web sitesinde geçirdikleri toplam süreyi artırır, bu da hizmet alımı seçeneklerini etkileyebilir.

Tüm rakiplerinizin zaten bir web sitesi var


Bu kulağa garip gelebilir, ancak büyük bir anlam ifade ediyor. Bu işte yalnız değilsiniz. Binlerce işletme şimdi sizin sunduğunuz ürün ve hizmetleri sunuyor ve bunların çoğunun kendi web siteleri olacak.

Bu makalede daha önce değinilen tüm noktalara bakarsak, zaten olumlu bir noktadalar. Piyasada daha güvenilir görünüyorlar, halkla ilk güvenlerini oluşturdular, ürünlerini / hizmetlerini sergilediler ve Google aramalarından kazanç sağladılar.


Güzel bir web sitesi nasıl tasarlanır?


Lim Creative, 2000'lerden beri pazar değişikliğine tanık oldu. Web geliştiricilerimiz tarafından tasarlanan web siteleri sadece güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerinizin dönüşümünü de artırır.